• ISMedSace.jpg

Uto Stu 20 @19:00 - 08:00PM
Predavanje doc.dr.sc. Marin Mihaljević Žulj
Uto Pro 04 @19:00 - 08:00PM
Predavanje Ivica Cvetković, dr .med.
Uto Pro 18 @19:00 - 11:00PM
Godišnja skupština

O Pčelarskoj udruzi "Turopolje"

Pčelarska udruga ˝Turopolje˝, sa sjedištem u Velikoj Gorici, osnovana je u prosincu 2005. godine. Do danas broji preko 120 članova i objedinjuje pčelare sa područja Velike Gorice, općine Kravarsko, općine Pokupsko, općine Orle pa i iz Zagreba.

Osnovni cilj udruge je aktivno sudjelovanje na unapređivanju pčelarstva, informiranju javnosti o pčelama, pčelinjim proizvodima i njihovim blagodatima, što je definirano i statutom udruge. Udruga djeluje preko raznih Tijela Udruge. Ovdje pogledaj Tijela Udruge i njihove članove. Organizira stručna predavanja za pčelare i građanstvo sa istaknutim i priznatim stručnjacima iz tog područja, kao što su - dr.vet.med. Zlatko Tomljanović, doc.dr.sc. Dragan Bubalo, Havetić Dubravko, dipl.ing.agr., prim.mr.sci. Josip Lončar i mnogi drugi. Udruga također aktivno sudjeluje na sajmovima i događanjima u svrhu promocije pčela i pčelinjih proizvoda, u edukaciji građana već od vrtićke dobi.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla