• ISMedSace.jpg
  • ISNaSatonosi.jpg
  • ISNeizvrcani.jpg
  • ISVelikePcele.jpg
  • NaLetu1.jpg
  • NaOkviru.jpg
  • pcela-maslacak.jpg

Kretanje između općina na području Velike Gorice

Izašla je nova obavijest da od sutra (10. 4. 2020.) za kretanje na području između grada Velike Gorice i općina Kravarsko, Pokupsko i Orle građani više ne trebaju propusnice. Rezultat je to sporazuma koji su danas (9. 4. 2020.) potpisali gradonačelnik Dražen Barišić i načelnici spomenutih općina.

Skora događanja

Nema događanja
Ispis

Nova pčelarska trgovina

Napisao/la Milorad Pletikapa. Objavljeno u Članci

 "Apis market je mjesto pčelarskih druženja i razgovora. Osim standardnog pčelarskog asortimana nudimo i zaštitnu opremu vlastite proizvodnje (šeširi, kombinezoni, rukavice...), te savjete i razgovor o tehnologiji, liječenju te poticajima u pčelarstvu. Obratite nam se s povjerenjem.

Vaš Apis market tim."

 

    Ovo je poruka tima koji je otvorio novi dućan sa pčelarskim potrepštinama. Delegacija naše udruge pozvana je na otvorenje nove pčelarske trgovine, kojoj smo prisustvovali na naše oduševljenje. Pozivamo članove udruge da posjete „Apis market“ (Čulinečka cesta 2b, Dubrava;10040 Zagreb) i uvjere se u raznovrsnu i pristupačnu ponudu. Oko tehnologije i drugih tehničkih pitanja brine se dugogodišnji suradnik ,predavač i prijatelj naše udruge Ivan Tucaković. Prepoznajemo ga kao garanciju kvalitete i znanja, pa od Apis market tima puno očekujemo.

Povezani članci

Prijava

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla

Joomla! Debug konzola

Sesija

Informacije profila

Korištenje Memorije

Upiti baze podataka